Digitax ST - Indeks Çalışma Döngülü Servo Sürücüler (0,72 Nm - 18,8 Nm, tepe değeri: 56,4 Nm)

Digitax ST - Indeks Çalışma Döngülü Servo Sürücüler (0,72 Nm - 18,8 Nm, tepe değeri: 56,4 Nm)

Digitax ST - Yüksek dinamik performanslı servo sürücü serisi

0,72 Nm - 18,8 Nm (Tepe değer: 56,4 Nm)

200 V / 400 V

Digitax ST serisi yüksek tepe moment değeri (%300'e varan oranda), dinamik tepki, kullanım kolaylığı ve esnek entegrasyon özellikleri gerektiren indeksli çalışma döngüsüne sahip servo uygulamalar için optimize edilmiştir. Bu seri, Unimotor hd servo motorlarla mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.

Özellikler

Digitax ST – Plus

Sürücüler arası ağ oluşturma ve hassas senkronizasyon gerektiren, makine bölümleri için optimize edilmiş yüksek performans ve işlevsellik sunan bir hareket kontrolörü içerir. Hareket ve iletişim özellikleri, PLCopen işlev blokları kullanılarak esnek bir IEC61131-3 yazılım geliştirme ortamında yapılandırılmıştır. Fieldbus, Ethernet ve G/Ç bağlantı özellikleri diğer otomasyon bileşenleriyle arayüz oluşturmaya olanak sağlarken, Fikri Mülkiyet Hakkı koruması değerli bilgilerinizin güvende olmasını sağlar.

İlgili uygulamalar: Matbaacılık, ambalajlama, konveyör senkronizasyonu, döner makaslar, döner bıçaklar.

Digitax ST – EZ Motion

Bu sürücü, yaygın kullanılan indeks oluşturma ve senkronize hareket uygulamaları için bağımsız bir çözüm sunar. Bunun için kullanıcıya sürücünün G/Ç ve hareket yapılandırması hakkında yol gösteren benzersiz bir PC programlama arayüzü sunulmaktadır.

İlgili uygulamalar: Indeks hareketli tablalar, malzeme alma ve yerleştirme, ambalajlama makineleri, dansöz kol çevrim kontrolü.

Digitax ST – Indexer

Yerleşik konum kontrol cihazı kullanılan basit, bağımsız konumlandırma uygulamaları için tasarlanmıştır. Fieldbus, Ethernet ve G/Ç ları sayesinde diğer otomasyon cihazlarına bağlanabilir.

İlgili uygulamalar: Indeks hareketli tablalar, hızlı konveyör konumlandırma, boylamasına kesim makineleri, zımbalama.

Digitax ST – Base

Çok çeşitli dijital veya analog arayüz teknolojileri kullanan hareket kontrol cihazları, hareket PLC'leri ve Endüstriyel PC tabanlı hareket sistemleri gibi merkezi kontrolörler için güç kuvvetlendiricisi olarak kullanılmak amacıyla optimize edilmiştir.

İlgili uygulamalar: Ambalajlama, malzeme alma ve yerleştirme, tutkallama, x-y kesim tezgahları.

Bilişim Elektrik ile Farkı Algılayın.