Endüktif yaklaşım sensörleri

Endüktif yaklaşım sensörleri

 

Endüktif yaklaşım sensörleri neredeyse tüm sanayi kollarında milyonlarca uygulamada kullanılmaktadır. Bu sensörler metal nesneleri temassız algılar, uzun çalışma süreleri ve en üst düzey sağlamlıklarıyla öne çıkar. En modern ASIC teknolojisine sahip SICK firması sensörleri, en üst düzey hassasiyet ve güvenilirlik sunar. İster tek, ister iki kat, isterse üç kat algılama mesafesine sahip silindir veya köşeli sensörler veya patlama tehlikesi olan alanlar veya zorlu koşullara sahip ortamlar için özel sensörler olsun; hiç fark etmez. SICK firması her zaman ihtiyaçlarınıza uygun çözümü sunar. Böylece, sektöre özel ve münferit otomasyon görevleri akıllı ve güvenilir bir şekilde çözüme kavuşur.

 

Kapsamlı ürün yelpazesi

Küçük veya büyük, silindirik veya dört köşeli form fark etmez: SICK’in kapsamlı endüktif yaklaşım sensörü portföyü, her uygulama için uygun sensörü sunar. Farklı tasarımlar ve paslanmaz çelik, VISTAL®, metal, plastik veya PTFE kaplama gibi malzemeler arasında seçim yapabilirsiniz. Elektrikli model ve bağlama tekniği alanında da endüstriyel ortamda en çok kullanılan çeşitler kullanımınıza sunulmuştur. Ve uygun sensörü bulamazsanız, SICK; özel müşteri isteklerinde de hızlı ve basit şekilde kriterlere uygun sensörü çözümünü sunar.

 

Tüm kullanım koşullarında güvenilir algılama

Hangi zorlu kullanım koşullarının mevcut olduğu fark etmez: SICK’in endüktif yaklaşım sensörleri her zaman güvenilir şekilde çalışır. Bu sensörler, en zor koşullarda da güvenli algılama sonuçları gönderir. Son derece sağlam tasarımları sayesinde, darbe ve titreşim kaynaklı yüksek mekanik zorlanmalara karşı dayanıklı ve elektromanyetik parazitlere karşı da güvenlidirler. Toz, kir, ekstrem sıcaklıklar veya sıcaklık değişimi, nemli ve ıslak ortamlar veya temizlik maddeleri gibi kimyasallara temas fark etmez: SICK’in sensörlerine güvenebilirsiniz.

Bilişim Elektrik ile Farkı Algılayın.